O autorze




        Pierwsze zdjęcia zrobiłem mając lat kilkanaście korzystając aparatu-zabawki Certo SL 110 na wszechobecnym wówczas filmie ORWO. To że mogłem zrobić zdjęcie koledze, rodzicom i w ogóle zatrzymać chwilę na obrazie było niesamowicie ekscytujące. Ukończyłem kurs fotografii w Warszawskiej Szkole Fotografii Mariana Schmidta, która zmieniła mój sposób patrzenia na fotografię. Zetknąłem się wówczas z twórczością takich mistrzów jak Ansel Adams, Henri Cartier-Bresson czy Minor White. Zainteresowała mnie szczególnie fotografia ekspresyjna. Należąc do Falenickiego Forum Fotograficznego co pewien czas prezentowałem swoje prace na różnych wystawach. Jako swój skromny sukces uznaję również wyróżnienia w konkursach fotograficznych i publikacje zdjęć w prasie lokalnej. Szczególnie lubię tzw. street i fotoreportaż, fotografie ludzi w ich naturalnych sytuacjach. Zawsze staram się poprzez swoje zdjęcia nie tylko dokumentować, ale też opowiedzieć jakąś historię, uchwycić decydujący moment, przekazać emocje 🤩. Fotografie staram się robić nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla Kogoś.